Kredence Nicole

Reduced price!
Soxhorno Nicole

Kredence Nicole

280€

-30€

310€

Elementet e këtij koleksioni mund të kombinohen me çdo lloj mjedisi. E pajisur me një sistem hapje shtytëse-tërheqëse, dyert kanë një raft fiks brenda. Trajtuesit e sirtarëve janë në metal krom.

New product

Quantity

Mund ta gjeni ne 5 variante ngjyrash pa ndryshim ne cmim.

Permasat : 186 x 42 x 76h

No customer reviews for the moment.

Write a review

Kredence Nicole

Kredence Nicole

Elementet e këtij koleksioni mund të kombinohen me çdo lloj mjedisi. E pajisur me një sistem hapje shtytëse-tërheqëse, dyert kanë një raft fiks brenda. Trajtuesit e sirtarëve janë në metal krom.

Related Products

812€

Ruajtja elegante dhe hapësinore, tavolina e vogël e ngrënies përmban një suprine të lëmuar prej qelqi, e cila me thjeshtesi fsheh këmbët e pastra dhe elegante të kromit. Tabela e ngrënies së qelqit dhe metalit plotësohet nga karriget që shfaqin tapiceri të lëmuar lëkure PU dhe kembe plastike. 

776€

Ruajtja elegante dhe hapësinore, tavolina e vogël e ngrënies përmban një suprine të lëmuar prej qelqi, e cila me thjeshtesi fsheh këmbët e pastra dhe elegante të kromit. Tabela e ngrënies së qelqit dhe metalit plotësohet nga karriget që shfaqin tapiceri të lëmuar lëkure PU dhe kembe plastike. 

168€

Nje tavoline mjafte elegante dhe teper praktike me ngjyre dhe dizajne moderne.

177€

Një rreth lundrues, i mbajtur në vend nga kafazi i saj, pothuajse një mashtrim vizual, si një kornizë ku masa dhe graviteti janë pezulluar, dhe struktura e hollë dhe delikate e inoxit mbështet siperfaqen e drurit, si një platformë që fluturon.

650€

Hapësira e ngrënies është një qëndrim midis dhomave më vitale në çdo shtëpi, ku e gjithë familja bashkohet për të ndarë një darkë dhe ku shoqëruesit dhe vizitorët janë të angazhuar për te shijuar ate moment. Eksperimentimi me modele, ngjyra, pamje dhe ndriçim të ndryshëm mund t'i japë dhomës suaj te ngrënies një ndjenjë të freskët dhe të re.

240€

Stili qe plotëson praktikën me setin e tryezave te kafesë. Ky set përmban dy pjesë, duke ofruar të njëjtën pamje në dy madhësi të ndryshme. Ideale për dhoma joshëse të gjalla, keto tavolina bashkëkohore te kafesë e bëjne zgjedhjen perfekte për të mbushur ansamblin tuaj.

184€

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave.

1 584€

Ju jep mundesine per nje dekor te bukur ne dhomen tuaj te ngrenies dhe per tu mbledhur rreth nje tavoline per te ndare nje vakt me miqte dhe familjen tuaj. 

608€

Seti Blue Land ju jep mundesine per nje dekor te bukur ne dhomen tuaj te ngrenies dhe per tu mbledhur rreth nje tavoline per te ndare nje vakt me miqte dhe familjen tuaj.

550€

Duke marrë frymëzim nga dizajni i sofistikuar i shekullit të mesëm, tavolina e ngrënies elegante Turkish është projektuar për të ofruar një gamë të plotë të mobiljeve të ngrënies. 

320€

Nje tavoline kafeje mjafte elegante dhe teper praktike me ngjyre dhe dizajne moderne. E paisur edhe me sirtare per akoma me shume funksionalitet.

150€

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë Duoz do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave.

540€

Trajtojini mysafirët tuaj në një përvojë të mrekullueshme jo vetem me gatimet dhe mikpritjen tuaj por edhe me komoditetin qe seti Marta ofron per ju.

115€

Tavolina te rrembullakta që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes.

1 600€

Tavolina e ngrënies në stilin modern është ajo që i jep një pamje ikonike dhomës tuaj të ngrënies, pasi ajo bëhet qendra e tërheqjes. Ndërtimi i qëndrueshëm prej druri në ngjyrë bezhë me te zeze plotëson në mënyrë të përkryer të gjithë pamjen e hapsires tuaj.

608€

Duke marrë frymëzim nga dizajni i sofistikuar i shekullit të mesëm, tavolina e ngrënies elegante prej druri është projektuar për të ofruar një gamë të plotë të mobiljeve të ngrënies. Seti gjithashtu përfshin një karrige të bukur ngrënieje të rehatshme dhe stil të jashtëzakonshë.

658€

Hapësira e ngrënies është një qëndrim midis dhomave më vitale në çdo shtëpi, ku e gjithë familja bashkohet për të ndarë një darkë dhe ku shoqëruesit dhe vizitorët janë të angazhuar për te shijuar ate moment. Eksperimentimi me modele, ngjyra, pamje dhe ndriçim të ndryshëm mund t'i japë dhomës suaj te ngrënies një ndjenjë të freskët dhe të re.

260€

Tavolina gjeometrike që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes. Mund te ndahet ne 3 tavolina te vogla. E ndertuar nga Rimeso druri dhe metal i erret.

143€

Nje tavoline mjafte elegante dhe teper praktike me ngjyre dhe dizajne moderne.

244€

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave.

155€

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryeza e kafesë Duos do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave. Nje tavoline elegante e cila mund te qendrojne ne menyre perfekte ne hapsiren tuaj.

557€

Ju jep mundesine per tu mbledhur rreth nje tavoline dhe per te ndare nje vakt me miqte dhe familjen tuaj me komoditetin qe ofron.

1 200€

Seti Millennium Tavoline me 6 Karrige. Ju jep mundesine per tu mbledhur rreth nje tavoline dhe per te ndare nje vakt me miqte dhe familjen tuaj.

270€

Nje tavoline kafeje mjafte elegante dhe teper praktike me ngjyre dhe dizajne moderne. E paisur edhe me sirtare per akoma me shume funksionalitet.

900€

Ju jep mundesine per tu mbledhur rreth nje tavoline dhe per te ndare nje vakt me miqte dhe familjen tuaj me komoditetin qe ofron.

1 262€

Seti Monarch, tavoline me 4 karrige ju jep mundesine per tu mbledhur rreth nje tavoline dhe per te ndare nje vakt me miqte dhe familjen tuaj me komoditetin qe ofron.

490€

Kjo tryezë e rrumbullakët e ngrënies së xhamit shton stil të larmishëm bashkëkohor në çdo rast. Ruajtja elegante dhe hapësinore, tavolina e vogël e ngrënies përmban një suprine të lëmuar prej qelqi, e cila me thjeshtesi fsheh këmbët e pastra dhe elegante të kromit.

934€

Kjo tryezë e rrumbullakët e ngrënies së xhamit shton stil të larmishëm bashkëkohor në çdo rast. Ruajtja elegante dhe hapësinore, tavolina e vogël e ngrënies përmban një suprine të lëmuar prej qelqi, e cila me thjeshtesi fsheh këmbët e pastra dhe elegante të kromit. Tabela e ngrënies së qelqit dhe metalit plotësohet nga karriget që shfaqin tapiceri të...

230€

Stili qe plotëson praktikën me setin e tryezave te kafesë. Ky set përmban dy pjesë, duke ofruar të njëjtën pamje në dy madhësi të ndryshme. Ideale për dhoma joshëse të gjalla, keto tavolina bashkëkohore te kafesë e bëjne zgjedhjen perfekte për të mbushur ansamblin tuaj.

260€

Hapësira e ngrënies është një qëndrim midis dhomave më vitale në çdo shtëpi, ku e gjithë familja bashkohet për të ndarë një darkë dhe ku shoqëruesit dhe vizitorët janë të angazhuar për te shijuar ate moment. Eksperimentimi me modele, ngjyra, pamje dhe ndriçim të ndryshëm mund t'i japë dhomës suaj te ngrënies një ndjenjë të freskët dhe të re.