Soxhorno Vario

Soxhorno Vario

186€

-5€

191€

E ndryshme është qëndrimi për ata që preferojnë përzierjen e modernitetit dhe rehati.

Me linjat e tij të veçanta, praktikën dhe sofistikimin e efektit të tij elmo, Vario është jetesa që do t'ju pushtojë në shikim të parë. Minimale, të ndritshme dhe shumë më tepër.

SGO6

New product

Quantity

Permasat 260 Cm x 45cm x 200 H

Dizenjo bashkohore dhe detaje elegante që vijnë së bashku për të krijuar koleksionin
argëtues Vario. Me një finiturë të ngrohtë dhe detaje zbukuruese, koleksioni Vario ofron një
stil bashkohor të përsosur për çdo dhomë ndenje.

Kompozimi bashkohor i pasur në detaje
elegante dhe ngjyra harmonike moderne si pana dhe ngjyra e bardhe gërshetohen në
koleksionin Vario nje zgjedhje plot stil për çdo ambjent.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Soxhorno Vario

Soxhorno Vario

E ndryshme është qëndrimi për ata që preferojnë përzierjen e modernitetit dhe rehati.

Me linjat e tij të veçanta, praktikën dhe sofistikimin e efektit të tij elmo, Vario është jetesa që do t'ju pushtojë në shikim të parë. Minimale, të ndritshme dhe shumë më tepër.

Related Products

186€

Soxhorno, elegante, e këndshme moderne dhe praktike falë ndertimit te nje strukture te forte dhe moderne, e perforcuar me pistona me vakum dhe sirtare me thithje. Baza ideale e mobiljeve si një televizor si dhe hapësirë magazinimi falë dy sirtarëve të saj të medhenj të ruajtjes do t'ju pushtojë në shikim të parë.

250€

Persmasat 260 Cm x 45cm x 200 HLife ofron një stil bashkohor, që kombinohet ne çdo lloj zone dite, falë ngjyrave te sajharmonike . Perberje e rafinuar dhe elegante , zgjidhja ideale per zonen tuaj Living .

240€

Tavoline televizori me linja mjaft elegante dhe e pershtatshme per hapsira te vogla. Gjithashtu ju krijon hapsira dhe mundesi per vendosjen e sendeve tuaja ne sirtaret e vegjel qe disponon. Permasat: 180 * 33 cm.

210€

Tavoline televizori me linja mjaft elegante dhe e pershtatshme per hapsira te vogla. Gjithashtu ju krijon hapsira dhe mundesi per vendosjen e sendeve tuaja ne sirtaret e vegjel qe disponon.

250€

Përbërja e rafinuar dhe elegante në gri me lustër ne matt, e përdorur edhe për njësitë e dhomave të ndenjes; hapësira ku muri është i pajisur me elementë të pezulluar me rafte dhe sirtare me ngjyrë te bardhe ne matt. Permasat : 250 * 45 cm

178€

Tavoline Televizori SIA nje përbërje e rafinuar dhe elegante me lustër dhe shkëlqim, e përdorur edhe për njësitë e dhomave të ndenjes, hapësira ku muri është i pajisur me elementë të pezulluar dhe sirtare me ngjyrë bezhëse me shkëlqim.

524€

Seti NERO GREY nje shtese e bukur per dhomen tuaj te ndenjes! Te nderutara me kembe druri dhe suprine xham i temperuar!

250€

MARTEEfekti natyror i drurit, dhe e bardhe ne matt.Dhoma juaj e jetesës kompletohet me se miri me Soxhornon Marte e ndertuar me nje kolonë të djathtë ose ne te majte e aftë për të kombinuar ndarje të hapura, rafte dhe hapësira të mbyllura. Mbyllja e sirtarëve është e amortizuar ku kabineti dhe kolona janë të pajisura me një raft të lëvizshëm të brendshëm.

198€

Tavoline Televizori, nje përbërje e rafinuar dhe elegante me lustër dhe shkëlqim, e përdorur edhe për njësitë e dhomave të ndenjes, hapësira ku muri është i pajisur me elementë të pezulluar dhe sirtare me ngjyrë bezhëse me shkëlqim.

270€

Sistemi modern i ruajtjes së murit në njësinë televizive, dizenjuar per ambjente klasike dhe moderne. E perbere nga akrilik me siperfaqe xhami i paisur me tre sirtare te bollshem.

250€

Soxhorno Gemini White me linja mjaft elegante dhe e pershtatshme per hapsira te vogla. Gjithashtu ju krijon hapsira dhe mundesi per vendosjen e sendeve tuaja ne sirtaret e vegjel qe disponon.

320€

Nje tavoline me detaje dhe hapsira per vendosjen e televizorit dhe jo vetem. E Projektuar per nje lojshmeri ambjentesh. Disponojn edhe sirtare per akoma me teper komoditet.

360€ 398€

Soxhorno Laura eshte njesia e murit e pajisur me hapsire televizive me sirtare te mbyllur dhe rafte te hapura, një kombinim i dinamizmit dhe funksionalitetit në një zgjidhje të vetme. Dorezat janë të kromuara.  

323€ 348€

Njesia televizive Pegaso në versionin e ri me ngjyrë Olmo natyrale të kombinuar me të bardhë me shkëlqim, karakterizohet nga shumë module të mbyllura që alternojnë ne menyre te përkryer me kabinete të vogla dhe rafte, për të siguruar hapësirën tuaj të re, të freskët dhe funksionale me simetri te perkryer.

340€ 375€

Moderne, pothuajse minimaliste, Skema është njesia televizive që di të mashtrojë thjeshtësinë. Skema është projektuar për të akomoduar çdo lloj televiziori, si dhe korniza, vazo dhe zbukurime të tjera, ndërsa njësitë e larta të murit, me shkëlqim të bardhë, me hapje të përkulshme, punojnë gjithashtu si librari dhe mbajtës të sendeve tuaja te preferuara.

440€ 489€

Soxhorno Sofia e pajisur me dyer kornizash dhe doreza të hollë me efekt druri që përfundojë në ngjyrën e strukturës. Bazë me dy sirtarë të mëdhenj dhe nje dyer të gjate qelqi me 4 rafte xhami.

290€

Dizenjo bashkëkohore dhe detaje elegante që vijnë së bashku për të krijuar koleksionin argëtues. Linjat e drejta dhe elegante të stilit modern vijne të kombinura bukur me ngjyën e bardhë , ju japin mundësinë ta përshtasni produktin në ambientin tuaj të banimit pavaresisht stilit që keni.Permasat : 250 x 220 x 50 gjeresia