Kend Saturn

Kend Saturn

450€

Një nga koleksionet tona më të gjithanshme ende vazhdon te mendoj per ju duke e bërë atë perfundimisht të adaptueshme nga te gjithe. Ne shtuam hapësirë të madhe për ruajtjen e sendeve nje shtrat komod (150*200)cm, e paisem me jasteke dhe mekanizem te levizshem tek pjesa e qafes per nje qendueshmeri ne pozicion te persosur. Edhe më e mira, dizajni i tij shumë i qëndrueshëm.

New product

Quantity

Për ta kthyer ate nga nje divani në shtrat, thjesht rrëshqisni elementin nën sediljen që do të rritet në nivel duke ju dhuruar keshtu nje shtrat mjafte komod.

Variacione Ngjyrash.

Permasat: 240 * 160 cm 
Perberja: Multistrade druri 
Cope Mikrofiber 
Mekanizem levizes tek pjesa e qafes 
Behet krevat + Depozite  

No customer reviews for the moment.

Write a review

Kend Saturn

Kend Saturn

Një nga koleksionet tona më të gjithanshme ende vazhdon te mendoj per ju duke e bërë atë perfundimisht të adaptueshme nga te gjithe. Ne shtuam hapësirë të madhe për ruajtjen e sendeve nje shtrat komod (150*200)cm, e paisem me jasteke dhe mekanizem te levizshem tek pjesa e qafes per nje qendueshmeri ne pozicion te persosur. Edhe më e mira, dizajni i tij shumë i qëndrueshëm.

Related Products

399€

Divan Dy-Vendësh TEXAS - në Mikrofiber. Një divan i frymëzuar per stil dhe rehati, Texas sjell një arkitekturë të vogël në dhomën tuaj të jetesës me linjat e saj të pastra dhe stilin minimalist, duke lënë hapësirë që ta përshtatni sipas dëshirës në cdo lloj ambjenti.

1 000€

Kend Briana karakterizon nje dizajn danez qe bashkon me elegance linjat minimaliste moderne me funksionalitetin. Mbuluar me perfeksion nga nje pelhure gri Gravel qe sjell elemente te harmonise dhe afinitetit ne hapsiren tuaj.

1 190€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar një Kend Rozë Velvet. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës me Kendin Agros dhe jepini nje pamje te personalizuar me 23 ngjyrat qe disponojme.

977€

Bëni një deklaratë në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar keta divan rozë trëndafili me nje siluete femerore e theksuar nga nje pelhure mikrofiber cilesore dhe te bute e cila do te shtoj ndjenjen e rehatise dhe te luksit parizian ne hapsiren tuaj.

1 300€

Nje kend elegant , me cope mikrofiber ( lehtesisht te pastrueshem) , kombinimi i ngjyres sebashku me drurin e perdorur e bejne ate elegant , zgjedhjen perfekte per zonen tuaj Living . Cope mikrofiber, mbushja me shauma, strukture druri, kembe druri. Permasat: 300 * 300 * 105 cm

2 660€

Krijuar nga mjeshtrit italianë, kendi BOXTER është i jashtëzakonshme per vëmendjen e treguar ndaj detajeve te tij. Një kend i mrekullueshëm i punuar me dorë që ofron një dizajn jashtëzakonisht magjepsës, joshëse moderne dhe elegante.

1 190€

Një Kend elegant në material mikrofibre. Kombinimi i copes me drurin dhe ngjyra e perdorur ne te e bejne tepër elegante dhe definitivisht mund të transformojë çdo dhomë të gjallë!

1 190€

Kend Xhuli sjell nje theks modern ne dhomen tuaj te ndenjes. Pervec estetikes ai bind me komoditet, ku ne saj  te mbështetjes se rregullueshme dhe jastekeve te medhenje dhe te bute siguron një eksperiencë të veçantë relaksimi!

1 190€

Pajisni dhomën tuaj të ndenjes me stil të sofistikuar me këtë kend elegant. E ndertuar me një kornize të ngurte druri dhe këmbësh çeliku, është e mbështjellë me tapiceri kadifeje perfekte për estetikë joshës dhe bashkëkohore. 

1 600€

Kendi Bronz është një shtesë fantastike për një shtëpi që kërkon diçka atraktive dhe te guximshme. Kendi eshte i veshur me pëlhurë ne ngjyre Blue Xhins me te bardhe mikrofiber, mbushje shauma, strukture druri, kembe druri, i plotesuar me shume jastek per me shume rehati gjate qendrimit.

850€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar Kendin Model Class. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës dhe jepini nje pamje te personalizuar me 23 ngjyrat qe disponojme.

1 400€

Bëni një deklaratë në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar keta divan te kuq me nje siluete femerore e theksuar nga nje pelhure mikrofiber cilesore dhe te bute e cila do te shtoj ndjenjen e rehatise dhe te luksit parizian ne hapsiren tuaj.

1 220€

Bëni një deklaratë në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar keta divan Blue me nje siluete elegante e theksuar nga nje pelhure mikrofiber cilesore dhe te bute e cila do te shtoj ndjenjen e rehatise dhe te luksit parizian ne hapsiren tuaj.

1 400€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar Kendin JERI. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës dhe jepini nje pamje te personalizuar me 23 ngjyrat qe disponojme.

406€

Gea është një divan qe behte edhe nje shtrat praktik. Mekanizmi i brendshëm i Gea-s ju lejon të hapni lehtë rrjetin e fshehur brenda divanit, në mënyrë që ta transformoni atë në një shtrat, për më tepër mbështetësja fsheh një derë praktike dhe të rehatshme per jastëket. Permasat : 220 * 99 cm

450€

Një nga koleksionet tona më të gjithanshme ende vazhdon te mendoj per ju duke e bërë atë perfundimisht të adaptueshme nga te gjithe. Ne shtuam hapësirë të madhe për ruajtjen e sendeve nje shtrat komod (150*200)cm, e paisem me jasteke dhe mekanizem te levizshem tek pjesa e qafes per nje qendueshmeri ne pozicion te persosur. Edhe më e mira, dizajni i tij...

1 040€

Eksploro çfarë po ndodh në botën e dizajnit përmes kësaj përzgjedhjeje të pjesëve të modës të krijuara nga markat e luksit të apasionuar pas artit, confortit dhe dizajnit. Kendi Conponibel është një Kend me hapsira te bollshme me një dizajn modern dhe mikpritës.

1 040€

Këndi Freedom ka detaje të veçantë të pëlhures antimakja, e cila është e butë në prekje duke shtuar natyrën e komodit të kendit. Komforti është siguruar falë mbushjes me shauma dhe fiako të vendosur ne brendesi te jasetekeve te medhenje qe disponon.

249€

Karla është një kolltuk qe behte edhe nje shtrat praktik. Mekanizmi i brendshëm i tij ju lejon të hapni lehtë rrjetin e fshehur brenda kolltukut, në mënyrë që ta transformoni atë në një shtra.

1 230€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar kendin Malta. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës me Kendin Malta dhe jepini nje pamje te personalizuar me ngjyrat dhe dizajnin qe disponon.

1 250€

Linjat e pastra dhe të forta të koleksionit tonë e bëjnë Kendin Aros një kënaqësi të menjëhershme. Kend Aros karakterizon nje dizajn danez, me këmbët metalike të lëmuara, mbështetëse të pasme dhe te ulësja, mbushje të rehatshme me shauma, dhe veshje mikrofiber antibakteriale dhe antialergjike, veti te cilat bashkojn me elegance linjat minimaliste moderne...

1 000€

Kend Briana karakterizon nje dizajn danez qe bashkon me elegance linjat minimaliste moderne me funksionalitetin. Mbuluar me perfeksion nga nje pelhure gri te celet qe sjell elemente te harmonise dhe afinitetit ne hapsiren tuaj.

1 000€

Eksploro çfarë po ndodh në botën e dizajnit përmes kësaj përzgjedhjeje të pjesëve të modës të krijuara nga markat e luksit të apasionuar pas artit, confortit dhe dizajnit. Kendi Living është një Kend me hapsira te bollshme me një dizajn modern dhe mikpritës.

230€

Divani Klik Klak New është projektuar për këdo që kerkon thjeshtësin dhe komoditetin në nje divan te vetem. Një divan që do t'i bëjë të lumtur të dashuruarit e thjeshtësisë dhe që, me një gjest të vetëm, duke ulur mbështetësin, të bëhet një shtrat i rehatshëm. Divani Klik Klak New vjen i veshur me lëkure dhe një hapësirë të madhe magazinimi që zë gjithë...

1 500€

Nje nga stilet me te mira moderne qe do te sjell skelqim,eleganc dhe komoditet ne qendrimin tuaj te perditshem.Përmasa: 380x95cmPërbërja: Strukturë DruriMbushja: Shaum NatyraleVeshja: Cope Mikrofiber + Mekanizem qe hapet 

1 220€

Kend Meduza ne permasen 310x250 cm , i pajisur me mekanizem hapje me Buton , port Usb per karikimin e telefonit tuaj , cope lehtesisht e pastrueshme dhe kembe druri . Kend luksoz , me linja elegante dhe kontemporane njekohesisht . Gjithcka qe ju duhet per zonen e dites . Zgjedhje qe bejne diferencen.

850€

 Kend Stela I pershtatshem per vile ose apartament me nje dizanj te vecante dhe mjaft komod  Permasat : 300 x 240 cm Thellesia : 105 cm

409€

Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, divani Aleksia siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar. Mund te hapet dhe te behet krevat . Permasat- 215x90 Cm

66€

Zgjedhja e duhur per nje rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj si dhe shton sharmin ne ambientin tuaj ! Struktura Dru , Mbushja me memory .