Kolltuku Klik Klak

Kolltuku Klik Klak

224€

Nje dizajn modern , ku rendesi te vecante i jepet komoditetit qe ai fal !!

Cope mikrofiber
Mbushja me shauma
Strukture Multistrat druri
Divani eshte me hapje
Permasat : 230 * 80 cm

DTV001

New product

Quantity

No customer reviews for the moment.

Write a review

Kolltuku Klik Klak

Kolltuku Klik Klak

Nje dizajn modern , ku rendesi te vecante i jepet komoditetit qe ai fal !!

Cope mikrofiber
Mbushja me shauma
Strukture Multistrat druri
Divani eshte me hapje
Permasat : 230 * 80 cm

Related Products

1 806€

Zgjidhni me te miren per ambientet tuaja !!! Lekure 100 %,Kembet inoks,Strukture multistrat druri,Mbushja me shauma,Permasat 210 * 100 cm ,Me hapje ,per te perfituar komoditetin maksimal.

330€

Nje dizajn i thjeshte qe ju ofron komoditetin maksimal gjate vakteve tuaja !!! Mteriali i perdorur ,MDF i lyer Struktura dru , Permasat 130 * 80 cm 

517€

E menduar për të kënaqur nevojat dhe shijet e të gjitha grupmoshave, linja moderne te cilat i japin sharm ambientit tuaj mbi te gjitha komoditetin qe ju meritoni ! Suprine MDF Strukture dru i lyer Permasat 140 * 80 cm 

120€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale klienteve tuaj !!

63€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber. 

60€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale klienteve tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber.  Vjen ne ngjyra te ndryshme.

315€

Nje dizajn modern me linja te lakuara e cila ofron nje mbeshtetje optimale te trupit tuaj  !! Struktura metalike , Mbushja me memory ,e veshur e gjitha ne lekure. 

143€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber. 

66€

Zgjedhja e duhur per nje rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj si dhe shton sharmin ne ambientin tuaj ! Struktura Dru , Mbushja me memory .

44€

Jeni pozitiv gjate gjithe kohes duke u rrethuar nga ngjyrat pafund te cilat e bejne akoma me te kendshem ambientin tuaj !! Materiali dru i lyer.

182€

Nje dizajn unik , modern, i cili e ben akoma me te kendshem ambientin tuaj !! Struktura inoks , e veshur e gjitha ne lekure.

40€ 54€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory , e veshur me lekure ekopelle.  Tweet  Share  Google+ 

72€

Zgjedhja e duhur per nje rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj si dhe shton sharmin ne ambientin tuaj ! Struktura Dru , Mbushja me memory .

2 000€

Funksionale dhe tërheqëse me stil bashkëkohor dhe modern,kjo tavolinë është e sigurt që përmirëson pamjen e ambjentit tuaj !! Suprina Xham i temperuar transparent , Struktura dru 100 % ,Permasat 210 * 100 cm.

590€

Linja moderne dhe atraktive ,gjithçka qe duhet për të garantuar një nivel të lartë komoditeti.Suprina xham i temperuarStruktura dru i lyerNdenjeset e karrigeve lekure ekopelle

517€

Nje dizajn i thjeshte qe ju ofron komoditetin maksimal gjate vakteve tuaja !!! Suprina dhe struktura eshte dru.

159€

Format dhe detajet delikate te cilat e bejne unike tavolinen tone ! Mbi te gjitha hapsira te mjaftueshme qe te mbajme zonën rreth TV gjithmone të organizuar.

3 311€

Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!!

420€

Nje dizajn shume interesant dhe modern qe i jep nje pamje unike shtepise tuaj ! Mbi te gjitha multifunskionale ku mund ta perdorni si mbajtese këpucësh,cantash etj...

540€

Nje dizajn modern  qe i jep nje pamje unike shtepise tuaj ! Materiali i perdorur akrilik dhe xham.

17 000€

Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume komoditet ne levizje. Materiali i perdorur MDF dhe mdf i rimesuar,Sirtar me vakum,aksesor Blum,Xham i temperuar.

2 579€

Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuku Ethan ofron, i jep edhe me shume sharm sallonit tuaj.

240€

Tavoline televizori me linja mjaft elegante dhe e pershtatshme per hapsira te vogla. Gjithashtu ju krijon hapsira dhe mundesi per vendosjen e sendeve tuaja ne sirtaret e vegjel qe disponon. Permasat: 180 * 33 cm.

628€

Funksionale dhe tërheqëse me stil bashkëkohor dhe modern,kjo tavolinë është e sigurt që përmirëson pamjen e ambjentit tuaj !!

512€

Set Life E pershtatur per tju dhene juve rehatin dhe komfortin e merituar !

135€

Tavonile mjafte elegante dhe praktike per sallonet e shtepive tuaja. Krijon mjafte komoditet dhe sharm per shtepine tuaj.

300€

Tavonile mjafte elegante dhe praktike per sallonet e shtepive tuaja. Krijon mjafte komoditet dhe sharm per shtepine tuaj.

220€

Tavoline televizori Nadia. Nje tavoline me detaje dhe hapsira per vendosjen e televizorit po dhe jo vetem.E Projektuar per nje lojshmeri ambjentesh. E perbere nga dru i lyer me suprine xhami te temperuar. Permasat: 200 * 42 * 40 cm

153€

Tavoline Televizori TONA. E projektuar me thjeshtesi per komoditet dhe pershtatshmeri te larte  me ambjentet e shtepise tuaj.

173€

Portmonto LISA. Nje organizator shume i bukur per ambjentin e koridorit tuaj.