Kendi Primavera

Reduced price!
Kendi Lisa

Kendi Primavera

Jetegjatesia ,komoditeti , si dhe dizajni mbreselenes ,jane ato c'ka e karakterizojne Kendin tone Primavera !

Struktura,Multistrat druri
Cope, mikrofiber
Mbushja me shauma
Permasat , 295 * 195 cm

DK 291

New product

Jetegjatesia ,komoditeti , si dhe dizajni mbreselenes ,jane ato c'ka e karakterizojne Kendin tone Primavera !

Struktura,Multistrat druri
Cope, mikrofiber
Mbushja me shauma
Permasat , 295 * 195 cm

No customer reviews for the moment.

Write a review

Kendi Primavera

Kendi Primavera

Jetegjatesia ,komoditeti , si dhe dizajni mbreselenes ,jane ato c'ka e karakterizojne Kendin tone Primavera !

Struktura,Multistrat druri
Cope, mikrofiber
Mbushja me shauma
Permasat , 295 * 195 cm

Related Products

Portmonto LISA. Nje organizator shume i bukur per ambjentin e koridorit tuaj.

Tavolina Gress Ju jep mundesine per tu mbledhur rreth nje tavoline dhe per te ndare nje vakt me miqte dhe familjen tuaj.

Kend Frontera Kendi Frontera eshte nje nga stilet me te mira moderne qe do te sjell skelqim,eleganc dhe komoditet ne qendrimin tuaj te perditshem.

Tavoline televizori me linja mjaft elegante dhe e pershtatshme per hapsira te vogla. Gjithashtu ju krijon hapsira dhe mundesi per vendosjen e sendeve tuaja ne sirtaret e vegjel qe disponon.

Portmonto Chloe nje organizator i perkryer i hapsires tuaj ne hyrje te shtepise.Me hapsira edhe per sendet tuaja te preferuara.

Tavolina Flower nje linje mjafte moderne dhe shume funksionale.

Tavolina Tuna mund te qendroj bukur ne cdo cep te sallonit tuaj.Mund edhe te vendosni gjera mbi te.

Karrige Charlie kombinim i përsosur i linjave moderne, druri bardhe dhe pëlhura gri. Karrigia është e thjeshtë dhe kjo është ajo që e bën karrigen tërheqëse thjeshtësia.

Karrige Bianka kombinim i përsosur i linjave moderne dhe klasike. Karrigia me bardhesi rezatuese dhe thjeshtesi modeste mund te pershtatet me cdo lloj ambjenti.

Karrige Olive kombinim i përsosur i linjave moderne, e gjitha ne ngjyre khaki. Karrigia është e thjeshtë dhe kjo është ajo që e bën karrigen tërheqëse thjeshtësia.

Nje dizajn unik dhe modern, i cili e ben akoma me te kendshem ambientin tuaj !! Struktura inoks , e veshur e gjitha ne lekure te bardhe.

Poltron Relax nje mbeshtetje per rehatin e trupit dhe te mendjes.Dhurojini vetes momente relaxi pas nje dite intensive dhe te lodhshme.

Mobilje e tualetit Tea eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman me qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe.Dollap me 3 sirtare me mbyllje te bute.Mbajtese peshqiri .                                                                                                                   

Mobilje e tualetit Nana eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman me qeramike shkelqim te larte ngjyre e arteDollap me 4 sirtare me mbyllje te bute.                                                                          

Mobilje e tualetit Ema eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike)  Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe. Dollap me 3 sirtare me mbyllje te bute                                  

Mobilje e tualetit Sila eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe.Dollap me 2 sirtare dhe 2 kanata me mbyllje te bute.                                

Mobilje e tualetit Kiara eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e arte. Dollap me 2 kanata me mbyllje te bute.                                 

Përbërja e rafinuar dhe elegante në gri me lustër ne matt, e përdorur edhe për njësitë e dhomave të ndenjes; hapësira ku muri është i pajisur me elementë të pezulluar me rafte dhe sirtare me ngjyrë te bardhe ne matt. Permasat : 250 * 45 cm

Kendi VIP zgjedhja perfekte per ambientin tuaj. Kendi eshte i veshur me copen mikrofiber e cila eshte antibakteriale . Mbushja eshte  me shauma . Struktura eshte me multistrad druri. Pjese e kembeve eshte inoks. Permasat: 290 * 220 cm

Trajtojini mysafirët tuaj në një përvojë të mrekullueshme jo vetem me gatimet dhe mikpritjen tuaj por edhe me komoditetin qe tavolina Speedy ofron per ju. Materiali i perdorur ,Laminat. Permasat : 70 * 110 cm , me hapje 70 * 150 cm

Nje tavoline kafeje e ndertuar thjeshte dhe bukur per tu pershtatur me cdo ambjent. E ndertuar nga MDF. Permasat: 107 * 70 cm

Athena është kuzhina që i ploteson te gjitha deshirat  dhe nevojat tuaja, ndonese e vogel ne permasa. Një kuzhinë bashkëkohore me modularitet të lartë, ju mund ta dizenjoni pikërisht ashtu siç dëshironi, pa sakrifikuar hapësirën dhe kompaktësinë. Nuk përfshihen elektroshepiaket. Permasat : 196 * 60  cm

Kendi Voyager një deklaratë elegante prej lëkure të bute për një hapësirë maksimalishte të rehatshme te dhomes tuaj te ndenjes. Kendi eshte i gjithi ne lekure 100 % Mbushja eshte me shauma . Kembe inoksi per me shume finese. Permasat : 320 * 265 cm.

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë Anel do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave. Dy tavolina elegante te cila mund te qendrojne ne menyre perfekte sebashku. Te ndertuara me Rimeso druri.

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë Navara do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave. Dy tavolina elegante te cila mund te qendrojne ne menyre perfekte sebashku. Te ndertuara me Rimeso druri dhe kembe metalike.

Tavolina Elza nje perzjerje moderne e drurit me metalin e erret e cila formaon nje baze te guximshme per mesin e dhomes tuaj te ndenjes. Ndetuar nga Rimeso druri dhe metal i erret. Permasat: 110 * 60 cm.

Tavolina gjeometrike që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes. Mund te ndahet ne 3 tavolina te vogla. E ndertuar nga Rimeso druri dhe metal i erret.

Kendi Lux Brown me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Permasat: 300 * 200 * 105 cm

Kendi Lukos është një shtesë fantastike për një shtëpi që kërkon diçka pak më ndryshe. Kend eshte i veshur me pëlhurë bruz mikrofibre, mbushje shauma, strukture druri, kembe druri! Permasat: 305 * 250 * 100 cm

Kendi Kent është një shtesë fantastike për një shtëpi që kërkon diçka atraktive dhe te guximshme. Kend eshte i veshur me pëlhurë te zeze mikrofibre dhe lekure ecopele te bardhe, mbushje shauma, strukture druri, kembe inoxi! Permasat: 280 * 180 * 100cm