Set me punim metali

Set me punim metali

Per Informacion rreth cmimeve kontakto ne  068 20 76 856

New product

No customer reviews for the moment.

Write a review

Set me punim metali

Set me punim metali

Per Informacion rreth cmimeve kontakto ne  068 20 76 856

Related Products

Mobilje e tualetit Tea eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman me qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe.Dollap me 3 sirtare me mbyllje te bute.Mbajtese peshqiri .                                                                                                                   

Mobilje e tualetit Nana eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman me qeramike shkelqim te larte ngjyre e arteDollap me 4 sirtare me mbyllje te bute.                                                                          

Mobilje e tualetit Ema eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike)  Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe. Dollap me 3 sirtare me mbyllje te bute                                  

Mobilje e tualetit Sila eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe.Dollap me 2 sirtare dhe 2 kanata me mbyllje te bute.                                

Mobilje e tualetit Kiara eshte e ndertuar nga materiale kunder ujit ( materiale hidrografike) Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e arte. Dollap me 2 kanata me mbyllje te bute.                                 

Kendi VIP zgjedhja perfekte per ambientin tuaj. Kendi eshte i veshur me copen mikrofiber e cila eshte antibakteriale . Mbushja eshte  me shauma . Struktura eshte me multistrad druri. Pjese e kembeve eshte inoks. Permasat: 290 * 220 cm

Trajtojini mysafirët tuaj në një përvojë të mrekullueshme jo vetem me gatimet dhe mikpritjen tuaj por edhe me komoditetin qe tavolina Speedy ofron per ju. Materiali i perdorur ,Laminat. Permasat : 70 * 110 cm , me hapje 70 * 150 cm

Nje tavoline kafeje e ndertuar thjeshte dhe bukur per tu pershtatur me cdo ambjent. E ndertuar nga MDF. Permasat: 107 * 70 cm

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë Navara do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave. Dy tavolina elegante te cila mund te qendrojne ne menyre perfekte sebashku. Te ndertuara me Rimeso druri dhe kembe metalike.

Tavolina Elza nje perzjerje moderne e drurit me metalin e erret e cila formaon nje baze te guximshme per mesin e dhomes tuaj te ndenjes. Ndetuar nga Rimeso druri dhe metal i erret. Permasat: 110 * 60 cm.

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.Mjaft elegante dhe dinjitoze.Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme.

Donatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë. Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomë gjumi, kështu që është e rëndësishme që kjo të jetë praktike dhe mirëpritëse, pasi Donatella ju ofron një gardërobë me gjashtë dyer, krevatin, dy komedina dhe nje komo.

Sgabello EVA ka një dizajn klasik dhe është shumë i rehatshëm sidomos falë mbështetjes së pasme. Struktura, druri e plotësuar nga një mbështetëse metalike këmbe dhe një bazë të rrumbullakët, është e rregullueshme në lartësi dhe për këtë arsye eshte e përshtatshme për sportelet dhe gadishuj te lartësive të ndryshme.

STOL SPOTY do të shtojë klasë në kuzhinë ose barin tuaj. Një stol elegant i cili përbën epitetin e stilit dhe sofistikimit, i ndertuar me strukture inoksi dhe mbeshtetese metakrilik i shkelqyshem. Ka lartësi plotesisht te rregullueshme me një piedestal të përfunduar me inoks, mbështetëse për këmbë dhe bazë të rëndë!

Një vëmendje shtesë në kuzhinë ose barin tuaj, dhe jo vetem! Struktura, inoksi e plotësuar nga një mbështetëse druri e veshur me lekure dhe një bazë e rrumbullakët, Eshtë e rregullueshme në lartësi dhe për këtë arsye eshte e përshtatshme për sportelet dhe gadishuj te lartësive të ndryshme.

 "STOL JOY" do të jetë një stacion në kuzhinë ose në zonën tuaj të barit. Ku baza e inoksit për një përshtatje më ergonomike dhe ndenjësja prej metakrelik me shkelqim sigurojne një pushim të rehatshëm.

Karrige Jemmy per nje qendrim dhe dizajne te kendshem! Strukture dhe kembe metalike, veshje me material te mendafsht ne forme rrjete.

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture dhe kembe metalike me lyerje. Shpina dhe ndenjesja te veshura me materjal te mendafsht ne forem rrjete.

Karrige Metalike per nje qendrim dhe dizajne te kendshem ne dhomen e ndenjes! Strukture dhe kembe metalike, veshje me lekure eco-pelle te bardhe dhe te zeze.

Tavolina gjeometrike që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes. Mund te ndahet ne 3 tavolina te vogla. E ndertuar nga Rimeso druri dhe metal i erret.

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.Mjaft elegante dhe dinjitoze.Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme.

" KIKKA" eshte dhoma e gjumit matrimoniale e cila sjell komoditet dhe thjeshtesi ne te perditshmen tuaj.Cilesia Italiane ka dizenjuar dhomen "KIKKA" per tju ofruar me teper rehati.

Karrige SIERA  nje shtese e bukur per dekor ne shtepine tuaj, dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture metalike e veshur me plastike polipropileni ( plastike sintetike rezistente ndaj shume tretesve, bazave dhe acideve kimike), ndenjesja e veshur me lekure ecopelle dhe per nje finese deri ne perfeksion kembe druri. 

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture metalike e veshur e gjitha me plastike polipropileni ( nje polimer termoplatik teper rezistenet ndaj rezatimit dhe gervishtjeve).

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture metalike e veshur e gjitha me plastike  polipropileni ( plastike sintetike rezistente ndaj shume tretesve, bazave dhe acideve kimike).

Karrige ALVI është i bërë nga një cilësi e lartë dhe plastike të qëndrueshme polipropileni ( plastike sintetike rezistente ndaj shume tretesve, bazave dhe acideve kimike)

Karrige NEVA nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture metalike e veshur e gjitha me plastike polipropileni ( nje polimer termoplastik teper rezistenet ndaj rezatimit dhe gervishtjeve).

Karrige LENO  nje shtese e bukur per dekor ne shtepine tuaj, dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture metalike e veshur me plastike polipropileni ( plastike sintetike rezistente ndaj gervishtjeve dhe rezatimit), ndenjesja e veshur me lekure ecopelle dhe per nje finese deri ne perfeksion kembe druri. 

Set GARDEN me 4 karrige i pershtatet cdo ambjenti te jashtem, i ndertuar me plastike rezistente ndaj rezatimit dhe gervishtjeve. Permasat e tavolines 77 * 77 cm .

Divan Dy-Vendësh TEXAS - në Mikrofiber. Një divan i frymëzuar per stil dhe rehati, Texas sjell një arkitekturë të vogël në dhomën tuaj të jetesës me linjat e saj të pastra dhe stilin minimalist, duke lënë hapësirë që ta përshtatni sipas dëshirës në cdo lloj ambjenti.