CHAIR FOR RESTAURANT / SLATSTOL

CHAIR FOR RESTAURANT / SLATSTOL

101€

Karrige SLATSTOL me strukturë të lehte prej alumini të lidhur me dru "Sapele" në pjesen e kraheve dhe në mbështetëse. SLATSTOL, e kombinuar me tryezën RESTAURANT, është një karrige ideal në një restorant ose një verande.

SLATSTOL T1

New product

Quantity

Karrige SLATSTOL me strukturë të lehte prej alumini të lidhur me dru "Sapele" në pjesen e kraheve dhe në mbështetëse. SLATSTOL, e kombinuar me tryezën RESTAURANT, është një karrige ideal në një restorant ose një verande.

Karakteristikat:

  • Strukture alumini fine dhe e paster, mirëmbajtje zero.
  • Pëlhurë kundër mykutujit dhe rezistent ndaj temperaturave të larta. 
  • Miqësore me mjedisin.
  • Druri Sapele rezistent ndaj kalbjes dhe antibakterial.
  • I pershtatshem per ambjente te jashteme.
  • Dimensionet: 60 x 61.5 cm.

No customer reviews for the moment.

Write a review

CHAIR FOR RESTAURANT / SLATSTOL

CHAIR FOR RESTAURANT / SLATSTOL

Karrige SLATSTOL me strukturë të lehte prej alumini të lidhur me dru "Sapele" në pjesen e kraheve dhe në mbështetëse. SLATSTOL, e kombinuar me tryezën RESTAURANT, është një karrige ideal në një restorant ose një verande.

Related Products

224€

Nje dizajn modern , ku rendesi te vecante i jepet komoditetit qe ai fal !! Cope mikrofiberMbushja me shaumaStrukture Multistrat druriDivani eshte me hapjePermasat : 230 * 80 cm

1 806€

Zgjidhni me te miren per ambientet tuaja !!! Lekure 100 %,Kembet inoks,Strukture multistrat druri,Mbushja me shauma,Permasat 210 * 100 cm ,Me hapje ,per te perfituar komoditetin maksimal.

330€

Nje dizajn i thjeshte qe ju ofron komoditetin maksimal gjate vakteve tuaja !!! Mteriali i perdorur ,MDF i lyer Struktura dru , Permasat 130 * 80 cm 

517€

E menduar për të kënaqur nevojat dhe shijet e të gjitha grupmoshave, linja moderne te cilat i japin sharm ambientit tuaj mbi te gjitha komoditetin qe ju meritoni ! Suprine MDF Strukture dru i lyer Permasat 140 * 80 cm 

120€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale klienteve tuaj !!

63€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber. 

60€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale klienteve tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber.  Vjen ne ngjyra te ndryshme.

315€

Nje dizajn modern me linja te lakuara e cila ofron nje mbeshtetje optimale te trupit tuaj  !! Struktura metalike , Mbushja me memory ,e veshur e gjitha ne lekure. 

143€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber. 

66€

Zgjedhja e duhur per nje rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj si dhe shton sharmin ne ambientin tuaj ! Struktura Dru , Mbushja me memory .

44€

Jeni pozitiv gjate gjithe kohes duke u rrethuar nga ngjyrat pafund te cilat e bejne akoma me te kendshem ambientin tuaj !! Materiali dru i lyer.

182€

Nje dizajn unik , modern, i cili e ben akoma me te kendshem ambientin tuaj !! Struktura inoks , e veshur e gjitha ne lekure.

40€ 54€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory , e veshur me lekure ekopelle.  Tweet  Share  Google+ 

72€

Zgjedhja e duhur per nje rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj si dhe shton sharmin ne ambientin tuaj ! Struktura Dru , Mbushja me memory .

2 000€

Funksionale dhe tërheqëse me stil bashkëkohor dhe modern,kjo tavolinë është e sigurt që përmirëson pamjen e ambjentit tuaj !! Suprina Xham i temperuar transparent , Struktura dru 100 % ,Permasat 210 * 100 cm.

590€

Linja moderne dhe atraktive ,gjithçka qe duhet për të garantuar një nivel të lartë komoditeti.Suprina xham i temperuarStruktura dru i lyerNdenjeset e karrigeve lekure ekopelle

517€

Nje dizajn i thjeshte qe ju ofron komoditetin maksimal gjate vakteve tuaja !!! Suprina dhe struktura eshte dru.

159€

Format dhe detajet delikate te cilat e bejne unike tavolinen tone ! Mbi te gjitha hapsira te mjaftueshme qe te mbajme zonën rreth TV gjithmone të organizuar.

3 311€

Kuzhina FuturisLinje moderne , me nje dizajn praktik dhe funksional ,per nje hapsire te mireorganizuar qe ben ekperiencen tuaj ne kuzhine akoma me te vecante !!!

420€

Nje dizajn shume interesant dhe modern qe i jep nje pamje unike shtepise tuaj ! Mbi te gjitha multifunskionale ku mund ta perdorni si mbajtese këpucësh,cantash etj...

540€

Nje dizajn modern  qe i jep nje pamje unike shtepise tuaj ! Materiali i perdorur akrilik dhe xham.

17 000€

Kuzhina Ambra eshte gjithcka qe na nevojitet per te pasur nje ambient te kendshem ,te bukur gjithashtu shume funksional e cila me teknologjine blum na ofron shume komoditet ne levizje. Materiali i perdorur MDF dhe mdf i rimesuar,Sirtar me vakum,aksesor Blum,Xham i temperuar.

2 579€

Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuku Ethan ofron, i jep edhe me shume sharm sallonit tuaj.

240€

Tavoline televizori me linja mjaft elegante dhe e pershtatshme per hapsira te vogla. Gjithashtu ju krijon hapsira dhe mundesi per vendosjen e sendeve tuaja ne sirtaret e vegjel qe disponon. Permasat: 180 * 33 cm.

628€

Funksionale dhe tërheqëse me stil bashkëkohor dhe modern,kjo tavolinë është e sigurt që përmirëson pamjen e ambjentit tuaj !!

512€

Set Life E pershtatur per tju dhene juve rehatin dhe komfortin e merituar !

135€

Tavonile mjafte elegante dhe praktike per sallonet e shtepive tuaja. Krijon mjafte komoditet dhe sharm per shtepine tuaj.

300€

Tavonile mjafte elegante dhe praktike per sallonet e shtepive tuaja. Krijon mjafte komoditet dhe sharm per shtepine tuaj.

220€

Tavoline televizori Nadia. Nje tavoline me detaje dhe hapsira per vendosjen e televizorit po dhe jo vetem.E Projektuar per nje lojshmeri ambjentesh. E perbere nga dru i lyer me suprine xhami te temperuar. Permasat: 200 * 42 * 40 cm

153€

Tavoline Televizori TONA. E projektuar me thjeshtesi per komoditet dhe pershtatshmeri te larte  me ambjentet e shtepise tuaj.