Kolltuk Yellow

Kolltuk Yellow

664,00€

Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj.

Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet Yellow  ofrojne i jep edhe me shume sharm sallonit tuaj.

New product

Quantity

Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj.

Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet Yellow  ofrojne i jep edhe me shume sharm sallonit tuaj.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Kolltuk Yellow

Kolltuk Yellow

Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj.

Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet Yellow  ofrojne i jep edhe me shume sharm sallonit tuaj.

Related Products

342,00€

Mobilje banjo me 2 sirtare,si dhe nje pasqyre me ndricim .Permasat  121 x 46 x 53 cm.

270,00€

Mobilje banjo perbehet nga:                                Lavaman qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe                                Dollap me 2 sirtare me mbyllje te bute                                 Pasqyre me ndricim                                  Permasat 80 x 47 x 190 cm

321,00€

 Lavaman me qeramike shkelqim te larte ngjyre e bardhe Dollap me 2 sirtare me mbyllje te bute Pasqyre me ndricim                                                                                                                    Permasat 81 x 47 x 190 cm  Permasat e kolones 48 x 22 x 160 cm.

234,00€

Mobilje banjo me lavaman qeramike  shkelqim te larte me ngjyre te bardhe.Dollapi  me 2 sirtare                                                                                                                   Pasqyre me ndriçim                                                                                                                 Permasat 81 x 47...

279,00€

Mobilje Banjo eshte me 2 kapake, me 3 sirtare, si dhe me lavaman qeramike dhe pasqyre me driten e Led. Permasat 101 x 47 x 195 cm .

405,00€

Komponenti i banjës 2 shporta me dorezë të fytit,                                                                       Pasqyrë me ndricim dhe kolonë të përfshire Permasat  80 x 47 x 30 cm

255,00€

Soxhorno, elegante, e këndshme moderne dhe praktike falë dyerve të saj  të shkëlqyera dhe rafte librash. Baza ideale e mobiljeve si një televizor si dhe hapësirë magazinimi falë dy sirtarëve të saj të medhenj të ruajtjes do t'ju pushtojë në shikim të parë. Permasat: 220 x 58 x 205 cm

277,00€

E ndryshme është qëndrimi për ata që preferojnë përzierjen e modernitetit dhe rehati. Me linjat e tij të veçanta, praktikën dhe sofistikimin e efektit të tij elmo, Vario është jetesa që do t'ju pushtojë në shikim të parë. Minimale, të ndritshme dhe shumë më tepër. Permasat: 267 x 42 x 195 cm

390,00€

Nje linje e vecante dhe shume e sofistikuar ,e cila i jep sharm ambientit tuaj.Me hapsira te bollshme per te sistemuar gjerat tuaja si dhe libra. Materiali i perdorur MDF                                                                                                         Permasat 267 x 58 x 200 cm

990,00€

Nje kuzhine praktike dhe funksionale.  Ky koleksion,eshte i disponueshëm në shumë  ngjyra, duke përfshirë efektin me pisha të lehta, ju lejon të studioni një kuzhinë në një mënyrë praktike. Permasat standarte : 255 * 60 * 215 cm 

1 640,00€

Përshtateni mjedisin e kuzhinës me një koleksion retro që vendos stilin e saj. Është Giorgia, me dyert, sirtaret dhe shportat e kornizës që do t'ju sjellë përsëri në kohë.... Permasat :255 * 60 * 215 cm

1 310,00€

Middle është kuzhina që i ploteson te gjitha deshirat tuaja. Një kuzhinë bashkëkohore me modularitet të lartë, ju mund ta dizenjoni pikërisht ashtu siç dëshironi, pa sakrifikuar hapësirën dhe kompaktësinë. Permasat  255 * 60 * 215 cm

156,00€

Jepini ambienteve tuaja të ndenjes pamjen moderne mbushur me stil , prakticitet dhe shkëlqim nëpërmjet  tavolines tone Treble  !!!!

156,00€

Nje tavoline moderne dhe shume praktike !!! Materiali MDF  Suprina  xham i temperuar Disponon nje sirtar te vogel.

144,00€

Nje linje moderne dhe shume funksionale !! Strukture inoks Materiali Mdf I lehte ne manovrim

210,00€

Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuqet '' Melissa '' 3 + 2 ofrojne, i jep edhe me shume sharm sallonit tuaj.

1 200,00€

Jetegjatesia ,komoditeti , si dhe dizajni mbreselenes ,jane ato c'ka e karakterizojne Kendin tone Lisa ! Struktura,Multistrat druriCope, mikrofiberMbushja me shaumaPermasat , 295 * 195 cm

160,00€ 180,00€

Nje dizajn modern , ku rendesi te vecante i jepet komoditetit qe ai fal !! Cope mikrofiberMbushja me shaumaStrukture Multistrat druriDivani eshte me hapjePermasat : 230 * 80 cm

1 660,00€

Zgjidhni me te miren per ambientet tuaja !!! Lekure 100 %,Kembet inoks,Strukture multistrat druri,Mbushja me shauma,Permasat 210 * 100 cm ,Me hapje ,per te perfituar komoditetin maksimal.

330,00€

Nje dizajn i thjeshte qe ju ofron komoditetin maksimal gjate vakteve tuaja !!! Mteriali i perdorur ,MDF i lyer Struktura dru , Permasat 130 * 80 cm 

517,00€

E menduar për të kënaqur nevojat dhe shijet e të gjitha grupmoshave, linja moderne te cilat i japin sharm ambientit tuaj mbi te gjitha komoditetin qe ju meritoni ! Suprine MDF Strukture dru i lyer Permasat 140 * 80 cm 

120,00€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale klienteve tuaj !!

63,00€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber. 

67,00€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory .

57,00€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale klienteve tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber.  Vjen ne ngjyra te ndryshme.

315,00€

Nje dizajn modern me linja te lakuara e cila ofron nje mbeshtetje optimale te trupit tuaj  !! Struktura metalike , Mbushja me memory ,e veshur e gjitha ne lekure. 

143,00€

Nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru , Mbushja me memory ,cope mikrofiber. 

66,00€

Zgjedhja e duhur per nje rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj si dhe shton sharmin ne ambientin tuaj ! Struktura Dru , Mbushja me memory .

44,00€

Jeni pozitiv gjate gjithe kohes duke u rrethuar nga ngjyrat pafund te cilat e bejne akoma me te kendshem ambientin tuaj !! Materiali dru i lyer.

182,00€

Nje dizajn unik , modern, i cili e ben akoma me te kendshem ambientin tuaj !! Struktura inoks , e veshur e gjitha ne lekure.