Dhome gjumi Desire""

Dhome gjumi Desire""

2 480€

Dhoma e gjumit "Desire" zgjidhet sipas preferencave te klientit ajo eshte e disponueshme ne ngjyre arre dhe ne ngjyre te bardh shoqeruar me aksesor gold.

DH006

New product

Quantity

Dhoma e gjumit "Desire" zgjidhet sipas preferencave te klientit ajo eshte e disponueshme ne ngjyre arre dhe ne ngjyre te bardh shoqeruar me aksesor gold.

Dhoma e gjumit "Desire" perfshin:

Dollap me 6 kapake 
1 komo
Krevatin (ne permasat 160*200)
Pasqyren

No customer reviews for the moment.

Write a review

Dhome gjumi Desire""

Dhome gjumi Desire""

Dhoma e gjumit "Desire" zgjidhet sipas preferencave te klientit ajo eshte e disponueshme ne ngjyre arre dhe ne ngjyre te bardh shoqeruar me aksesor gold.

Related Products

1 323€

Dhoma e gjumit "Anita" i stilit neoklasik i pershtate te gjithe personave qe ndihen ndryshe dhe me te relaxsuar kur rreth vetes kane te bukuren!

480€

Donatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë. Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomë gjumi, kështu që është e rëndësishme që kjo të jetë praktike dhe mirëpritëse, pasi Donatella ju ofron një gardërobë me gjashtë dyer, krevatin, dy komedina dhe nje komo.

850€

Dhoma e gjumit "Eva" ka nje dekorim mjaft unik te mobiljeve fal stilit neoklasik qe zoteron.

580€

Giada është dollap me gjashtë dyer, të rinj dhe inovativë të përshtatshëm për të gjitha hapsirat. Ka një dizajn kaq modern që bie në dashuri me strukturën e hekurit të hedhur, frontet natyrore të lisi dhe trajton me variacion të njëjtë të ngjyrës së trupit. Ky koleksion është ajo që duhet për të shtuar personalitetin në zonën tuaj të fjetjes....

1 500€

Dhoma e gjumit "Jennifer" i stilit neoklasik eshte zgjedhja e duhur per ta ndjere veten ne nje epoke te klasicizmit dhe kenaqesises se syrit!

1 560€

Dhoma e gjumit "Katia" i perkets stilit neoklasik dhe karakteristike e tij jane aksesroet gold qe kombinohen me ngjyren e bardhe.

770€

Dhoma e gjumit "Laura" perfshin:Dollap me 4/6 kapake 1 komoKrevatin (ne permasat 160*200)Pasqyren

810€

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.Mjaft elegante dhe dinjitoze.Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme. Dhoma e gjumit Miluna perfshin: Dollap me 6 kanata, permasat: (220*230*65) 2 komedina, permasat:(50*40*40) 1 komo, permasat:(90*75*45) Pasqyren, permasat:(70*70) Krevatin me lekure ecopel,...

750€

Dhoma e gjumit "Roma 1" i stilit neoklasik i disponueshem ne ngjyre te zeze dhe gold ose te zeze dhe silver.

770€

Dhoma gjumit "Roma"  ofrohet per ju ne ngjyren e arres kombinuar me ate bezhe.

1 430€

Dhoma e gjumit TatianaNje stil neoklasik qe na ofron një elegancë mahnitëse dhe thjeshtësi ne ngjyra ,te cilat pasyrojne nje finese te ngrohte !!!!

862€

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.Mjaft elegante dhe dinjitoze.Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme.

399€

Donatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë. Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomë gjumi, kështu që është e rëndësishme që kjo të jetë praktike dhe mirëpritëse, pasi Donatella ju ofron një gardërobë me gjashtë dyer, krevatin, dy komedina dhe nje komo.

825€

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.Mjaft elegante dhe dinjitoze.Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme.

850€

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.Mjaft elegante dhe dinjitoze.Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme.

800€

" Zaffiro" eshte dhoma e gjumit matrimoniale e cila sjell komoditet dhe thjeshtesi ne te perditshmen tuaj.Cilesia Italiane ka dizenjuar dhomen "Zaffiro" per tju ofruar me teper rehati.

750€

" Amore " eshte dhoma e gjumit matrimoniale e cila sjell komoditet dhe thjeshtesi ne te perditshmen tuaj.Cilesia Italiane ka dizenjuar dhomen " Amore " per tju ofruar me teper rehati.

750€ 800€

" KIKKA" eshte dhoma e gjumit matrimoniale e cila sjell komoditet dhe thjeshtesi ne te perditshmen tuaj.Cilesia Italiane ka dizenjuar dhomen "KIKKA" per tju ofruar me teper rehati.

1 080€

" KELLY" me stilin e saj modern dhe cilesia Italiane bejne kete dhome nje hapsire te pa rezistushme, garderobë me 2 dyer me skorevel, krevat me detaje terheqese, 2 komodina dhe komo me 4 sirtarë.

1 230€

LIVIA me stilin e saj neoklasik dhe cilesia Italiane bejne kete dhome nje hapsire te pa rezistushme, garderobë me 6 dyer me pasqyrë qendrore, krevat me detaje terheqese, 2 komodina dhe komo me 4 sirtarë.

1 230€

" Dolce Vita" me stilin e saj modern dhe cilesia Italiane bejne kete dhome nje hapsire te pa rezistushme, garderobë me 2 dyer me skorevel, krevat me detaje terheqese, 2 komodina dhe komo me 4 sirtarë.