Pianura 

Modeli H 6040 DEBSPMarka SimferNgjyra e zezëMaterial Qelqi

0 Review(s)

PIANURE SIMFER INCASSO, Modeli: 6220NEVSP 2K+2G, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepite tuaja, me 4 vatra, 2 elektrike dhe 2 me gaz, Panel kontrolli me çeles dhe material qeramike, E gjeni ne permasen 60 cm.

0 Review(s)

Marka SimferVendi i prodhimit: EULloji ElektrikNgjyra e zezë

0 Review(s)

MARKA SIMFER KODI OZONE 8699272350016 MODELI H6ES51SAI.2K+2G LLOJI ELEKTRIKE + GAZ KONTROLLI ME CELSA MATERIALI INOX

0 Review(s)

Marka – Elektra ;Modeli – EP-4KT ;Lloji i Suprines – Elektrike;Kontrolli – Me prekje;

0 Review(s)

Marka:AtlanticModeli:AP 4 TBLloji:ElektrikeKontrolli:Me prekje

0 Review(s)

Marka – Elektra ; |Modeli – EP-2K2G ;Lloji i Suprines – Elektrike +gaz;Kontrolli – Me Celesa;

0 Review(s)
Showing 1 - 7 of 7 items