Elektroshtëpiake  

per page

Marka:AtlanticModeli:AP 4 TBLloji:ElektrikeKontrolli:Me prekje

0 Review(s)

Marka: AtlanticModeli: AOI 04 INOXKapaciteti: 58 LMenyra e Pjekjes: Multi Funksionale / 8 Programe

0 Review(s)

Marka: SimferModeli: B6ES108SGBNgjyra: E zezë, çelik inoxLloji: Elektrik

0 Review(s)

Marka: SimferModeli: B9EP410SSINgjyra: ArgjendLloji: Elektrik

0 Review(s)

PIANURE SIMFER INCASSO, Modeli: 6220NEVSP 2K+2G, Per ju qe keni nevoje per nje te tille ne shtepite tuaja, me 4 vatra, 2 elektrike dhe 2 me gaz, Panel kontrolli me çeles dhe material qeramike, E gjeni ne permasen 60 cm.

0 Review(s)

MARKA SIMFER KODI OZONE 8699272350016 MODELI H6ES51SAI.2K+2G LLOJI ELEKTRIKE + GAZ KONTROLLI ME CELSA MATERIALI INOX

0 Review(s)

Marka: AtlanticModeli: AOI 03 BLACKKapaciteti: 58 LMenyra e Pjekjes: Multi Funksionale / 8 Programe

0 Review(s)

Marka: ELEKTRAModeli: EA-52 FBIKapaciteti i thithjes: 380 m3/hNivelet e shpejtesise: 3

0 Review(s)

Marka – Elektra ;Modeli – EP-4KT ;Lloji i Suprines – Elektrike;Kontrolli – Me prekje;

0 Review(s)

Marka – Elektra ; |Modeli – EP-2K2G ;Lloji i Suprines – Elektrike +gaz;Kontrolli – Me Celesa;

0 Review(s)

Marka: ELEKTRAModeli: EA-60 BIKapaciteti i thithjes: 380 m3/hNivelet e shpejtesise: 3

0 Review(s)

Frigorifer inkaso Elektra EF-2760DPV/BI

0 Review(s)

Modeli H 6040 DEBSPMarka SimferNgjyra e zezëMaterial Qelqi

0 Review(s)

Marka SimferVendi i prodhimit: EULloji ElektrikNgjyra e zezë

0 Review(s)

FURRA INKASO ELEKTRA EF-62/3FB Sistemi ynë qarkullon nxehtësinë në furrë, duke siguruar gatim të barabartë. Të gjitha pa pasur nevojë të ktheni ushqimin. 

0 Review(s)
Showing 1 - 15 of 16 items