Dhoma Gjumi 

Komodina GRANDMA`S ngjyre te bardhe-ANGEL.

0 Review(s)

Komodina GRANDMA`S

0 Review(s)

Per nje mikpritje dhe arredim te trendeve te fundit ne industrine e Hoteleris behuni pjese e Shaga Design. Arkitekte dhe Inxhinjere me eksperienca shume vjecare dizenjojne per ju ate qe deshironi.

0 Review(s)

Donatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë. Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomë gjumi, kështu që është e rëndësishme që kjo të jetë praktike dhe mirëpritëse, pasi Donatella ju ofron një gardërobë me gjashtë dyer, krevatin, dy komedina dhe nje komo.

0 Review(s)

PermasatDollap 240x240 cmKrevat me tapiceri 160x190Komo 110x80 cmKomodina 45x50 cmDonatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë.Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomën e gjumit, ndaj është e rëndësishme qëajo të jetë praktike dhe mirëpritëse.Donatella ju ofron:një gardërobë me gjashtë kanata,krevatin, dy...

0 Review(s)

Permasat 274 x 60 x 250 H Modeli elegant i dollapit Giada New do të kontribuojë në organizimin funksional të ambientittuaj te dhomes se gjumit , Pasqyra do të pasurojë hapësirën e jetesës në mënyrë estetike.

0 Review(s)

Dhoma ELENA e kombinuar me stilin më bashkëkohor thjeshtë dhe esenciale .Elena nje dhome e kompletuar me krevat, dollap me 3 kanata dhe 6 dyer, me pasqyrë qendrore, 2 komodina me nga dy sirtare si dhe nje komo me tre sirtatre dhe pasqyrë.

0 Review(s)

" KIKKA" eshte dhoma e gjumit matrimoniale e cila sjell komoditet dhe thjeshtesi ne te perditshmen tuaj.Cilesia Italiane ka dizenjuar dhomen "KIKKA" per tju ofruar me teper rehati.

0 Review(s)

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.Mjaft elegante dhe dinjitoze.Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme.

0 Review(s)

Modeli elegant i dhomes se gjumit Dana do të kontribuojë në organizimin funksional të ambientit tuaj te dhomes se gjumit.

0 Review(s)

Praktikë, stil dhe lehtësi. Sirio ka të tre këto karakteristika. Giada Olimpia një dollap me gjashtë dyer, dhe hapsira per vendosjen e  sendeve te preferuara, inovative dhe e përshtatshëm për të gjitha hapsirat.

0 Review(s)

Permasat :Dollap : 240x260cmKrevati Hekurit nuk perfshihet ne cmim .Komo 120x90cmKomodina : 45x55cmModerne, elegante, funksionale, praktike këto janë fjalët që përcaktojnë më së miri zgjidhjete mobilimit.Dhoma e gjumit Cecilia eshte bërë me materiale cilësore dhe duke përfunduar dhe përziernjë pamje moderne dhe elegante me çmime fantastike.

0 Review(s)

Giada Marina një dollap me dymbedhjete dyer, kater sistare dhe hapsira per vendosjen e  sendeve te preferuara, inovative dhe e përshtatshëm për të gjitha hapsirat.

0 Review(s)

I pershtatet ndjeshem rehatise dhe komoditeti te ciftit.Mjaft elegante dhe dinjitoze.Ngjyrat e ngrohta te kesaj dhome japin nje atmosfer te ndjeshme.

0 Review(s)

" KELLY" me stilin e saj modern dhe cilesia Italiane bejne kete dhome nje hapsire te pa rezistushme, garderobë me 2 dyer me skorevel, krevat me detaje terheqese, 2 komodina dhe komo me 4 sirtarë.

0 Review(s)
Showing 1 - 15 of 15 items