Tavolina dhe Karrige 

per page
658€

Hapësira e ngrënies është një qëndrim midis dhomave më vitale në çdo shtëpi, ku e gjithë familja bashkohet për të ndarë një darkë dhe ku shoqëruesit dhe vizitorët janë të angazhuar për te shijuar ate moment. Eksperimentimi me modele, ngjyra, pamje dhe ndriçim të ndryshëm mund t'i japë dhomës suaj te ngrënies një ndjenjë të freskët dhe të re.

0 Review(s)
608€

Duke marrë frymëzim nga dizajni i sofistikuar i shekullit të mesëm, tavolina e ngrënies elegante prej druri është projektuar për të ofruar një gamë të plotë të mobiljeve të ngrënies. Seti gjithashtu përfshin një karrige të bukur ngrënieje të rehatshme dhe stil të jashtëzakonshë.

0 Review(s)
1 600€

Tavolina e ngrënies në stilin modern është ajo që i jep një pamje ikonike dhomës tuaj të ngrënies, pasi ajo bëhet qendra e tërheqjes. Ndërtimi i qëndrueshëm prej druri në ngjyrë bezhë me te zeze plotëson në mënyrë të përkryer të gjithë pamjen e hapsires tuaj.

0 Review(s)
115€

Tavolina te rrembullakta që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes.

0 Review(s)
69€

Nje dizajn modern ne stil Retro qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !!

0 Review(s)
27€

Nje karrige rezistente ndaj gërvishtjeve dhe kushteve atmosferike, dhe krejtësisht i papërshkueshëm nga uji e përsosur për përdorim në ambiente të brendshme dhe  të jashtme! Do të doni të dekoronit me këto ngjyra në hapësirën tuaj të ngrënies!

0 Review(s)
27€

Karrige IVI është një kënaqësi dhe zgjedhje praktike për zonën tuaj të brendshëm apo të jashteme te ngrënies. Prodhuar nga polipropileni me cilësi të lartë, kjo karrige eshte teper rezitente ndaj kushteve atmosferike dhe goditjeve.

0 Review(s)
33€

Karrige DONA me stilin e saj skandinav do te jete nje shtese e bukur per dekor ne shtepine tuaj. Dizajn dhe rehati maksimale gjate qendrimit tuaj! Strukture metalike e veshur me plastike polipropileni ( nje polimer termoplatik teper rezistenet), ndenjesja e veshur me lekure ecopelle dhe per nje finese deri ne perfeksion kembe druri dhe detaje prej metali...

0 Review(s)
73€

Kolltuk klasik i bllokut 1930, i riinterpretuar. I ndertuar prej palme kacavjerrëse natyrale dhe rrjete e endur plastike, nje model i rehatshem dhe mese i pershtatshme për kuzhinë ose oborrin tuaj. (Vetëm mos harroni të ruani atë në ambiente të mbyllura kur të vijë shirat.)

0 Review(s)
34€

Karrige SILVA nje dizajn modern qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture metalike e veshur e gjitha me plastike polipropileni ( nje polimer termoplastik teper rezistenet ndaj rezatimit dhe gervishtjeve).

0 Review(s)
27€

Nje dizajn i vecant qe ofron rehatine dhe siguri maksimale gjate qendrimit tuaj!! Strukture plastike polipropileni  dhe mbeshtetese polikarbonate ( plastike sintetike rezistente ndaj gervishtjeve dhe rezatimit). Te pershtatshme per ambjente te jashteme dhe te brendshme.

0 Review(s)
44€

Nje dizajn modern ne stil Retro qe ofron rehatine maksimale gjate qendrimit tuaj  !! Struktura Dru i lyer.

0 Review(s)
540€

Trajtojini mysafirët tuaj në një përvojë të mrekullueshme jo vetem me gatimet dhe mikpritjen tuaj por edhe me komoditetin qe seti Marta ofron per ju.

0 Review(s)
90€

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë Duoz do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave.

0 Review(s)
320€

Nje tavoline kafeje mjafte elegante dhe teper praktike me ngjyre dhe dizajne moderne. E paisur edhe me sirtare per akoma me shume funksionalitet.

0 Review(s)
Showing 1 - 15 of 124 items