Tavolina 

per page
62€

Tavolina ZERA nje perzjerje moderne e drurit me metalin e erret e cila formon nje baze te guximshme per mesin e dhomes tuaj te ndenjes.

0 Review(s)
69€

Tavolina Elza nje perzjerje moderne e drurit me metalin e erret e cila formaon nje baze te guximshme per mesin e dhomes tuaj te ndenjes. Ndetuar nga Rimeso druri dhe metal i erret. Permasat: 110 * 60 cm.

0 Review(s)
70€ 80€

Nje tavoline kafeje e ndertuar thjeshte dhe bukur per tu pershtatur me cdo ambjent. E ndertuar nga MDF. Permasat: 107 * 70 cm

0 Review(s)
86€

Tavolina gjeometrike që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes. Mund te ndahet ne 3 tavolina te vogla.

0 Review(s)
87€

Linja moderne e aksesorëve ofron një përzgjedhje të gjerë të tavolinave të kafesë apo pirjes së duhanit. Zgjidhni atë që përputhet me dhomën tuaj të jetesës. E disponueshme në ngjyra të ndryshme, të kuqe ose të zeza dhe me suprine xhami.

0 Review(s)
87€

Per nje ambjent bashkekohor kjo tavolin e mbuluar nga qelqi i jepe hijeshi dhomes tuaj te ndenjes dhe shton ndjenjën e komoditetit në hapësirën tuaj. Dizajni unik me këmbe të ngurta prej druri dhe suprine qelqi.  

0 Review(s)
100€

Tavoline mesi triss rrethore .  Strukture metalike gold , suprine xham ne ngjyren rose gold .  Detaje unike per ambjentin tuaj Living . 

0 Review(s)
100€

Tavoline mesi Torso Black , suprine xhami te zi dhe strukture metalike gold kunder ndryshkut .  Linja teper elegant dhe moderne njekohsisht per ambjetet tuaja . 

0 Review(s)
100€

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë Duoz do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave.

0 Review(s)
104€

Set GARDEN i pershtatet cdo ambjenti te jashtem, i ndetur me plasteike rezistente ndaj rezatimit dhe gezvishtjeve. Permasat e tavolines 77 * 77 cm

0 Review(s)
104€

Tavolina Flower nje linje mjafte moderne dhe shume funksionale.

0 Review(s)
105€

Tavoline Mesi Glass. Per nje ambjent bashkekohor kjo tavolin e mbuluar nga qelqi i jepe hijeshi dhomes tuaj te ndenjes dhe shton ndjenjën e komoditetit në hapësirën tuaj. 

0 Review(s)
107€

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë Navara do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave. Dy tavolina elegante te cila mund te qendrojne ne menyre perfekte sebashku. Te ndertuara me Rimeso druri dhe kembe metalike.

0 Review(s)
108€

Elegante, minimaliste dhe praktike, tryezat e kafesë Anel do t'ju lejojnë të moduloni kapacitetin tuaj të pritjes sipas numrit të mysafirëve tuaj, të gjitha në një atmosferë bashkëkohore skandinave. Dy tavolina elegante te cila mund te qendrojne ne menyre perfekte sebashku. Te ndertuara me Rimeso druri.

0 Review(s)
112€

Tavonile mjafte elegante dhe praktike per sallonet e shtepive tuaja. Krijon komoditet dhe sharm per shtepine tuaj.

0 Review(s)
Showing 1 - 15 of 97 items