Kënde 

per page
2 090€

Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, seti ULTRA siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar.

0 Review(s)
2 335€

Set ULTRA 3+3+1 Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, seti ULTRA siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar.

0 Review(s)
2 579€

Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kolltuku Ethan ofron, i jep edhe me shume sharm sallonit tuaj.

0 Review(s)
2 660€

Krijuar nga mjeshtrit italianë, kendi BOXTER është i jashtëzakonshme per vëmendjen e treguar ndaj detajeve te tij. Një kend i mrekullueshëm i punuar me dorë që ofron një dizajn jashtëzakonisht magjepsës, joshëse moderne dhe elegante.

0 Review(s)
2 699€

0 Review(s)
3 328€

Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Pervec rehatise dhe komoditetit te afruar, pamja estetike qe kendi Invictus ofron, i jep edhe me shume sharm sallonit tuaj.

0 Review(s)
3 624€

Kendi Voyager një deklaratë elegante prej lëkure të bute për një hapësirë maksimalishte të rehatshme te dhomes tuaj te ndenjes. Kendi eshte i gjithi ne lekure 100 % Mbushja eshte me shauma . Kembe inoksi per me shume finese. Permasat : 320 * 265 cm.

0 Review(s)
Showing 61 - 67 of 67 items