Kënde 

per page
1 408€

Kendi New eshte ajo c'ka ju duhet per te pasur nje arredim sa me modern dhe te kendshme. 

0 Review(s)
1 450€

Kendi Madrid eshte i ndertuar me strukture multistrade druri. Copa eshte 100% mikrofiber dhe krijon lehtesi ne pastrim. Eshte antialergjike dhe antimykotike. Pershtatet lehtesisht ne ambientet e zones living per te krijuar nje ambient ideal.

0 Review(s)
1 490€

Seti Lucca eshte I kompozuar ne set 3+3+1 Cope antialergjike qe ofron komfortin ne zonen tuaj living.

0 Review(s)
1 495€

Seti Silver eshte I kompozuar ne set 3+2+1 Nuancat e bukura te copes se setit Star krijojne lojra dhe harmoni per cdo ambient. Nje kombinim unik dhe mjaft modern. Strukture e ndertuar me multistrade druri e cila ofron jetgjatesi per produktin. Komod dhe i rehatshem per te gjithe familjen.

0 Review(s)
1 500€

Nje nga stilet me te mira moderne qe do te sjell skelqim,eleganc dhe komoditet ne qendrimin tuaj te perditshem.Përmasa: 380x95cmPërbërja: Strukturë DruriMbushja: Shaum NatyraleVeshja: Cope Mikrofiber + Mekanizem qe hapet 

0 Review(s)
1 530€

Seti Alfa eshte I kompozuar ne set 3+3 Cope antialergjike qe ofron komfortin ne zonen tuaj living. Nje stil ndryshe per ju qe deshironi kolltuqe per ta pershtatur me cdo kombinim. I ndertuar me multistrade druri , i mbushur me shauma dhe i veshur me mikrofiber.

0 Review(s)
1 560€

Do mahniteni nga materiali i perdorur ne kete set  kunder ujit dhe njollave . Divan Kloi 3+3+1 .

0 Review(s)
1 600€

Kendi Bronz është një shtesë fantastike për një shtëpi që kërkon diçka atraktive dhe te guximshme. Kendi eshte i veshur me pëlhurë ne ngjyre Blue Xhins me te bardhe mikrofiber, mbushje shauma, strukture druri, kembe druri, i plotesuar me shume jastek per me shume rehati gjate qendrimit.

0 Review(s)
1 610€

Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, seti ULTRA siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar.

0 Review(s)
1 615€

Seti Time eshte i kompozuar ne set 3+2+1 I veshur me cope antibakteriale dhe material fantastik per nje akomodim te rehatshem. Seti perfshin poltronin I cili I jep nje imazh ndryshe ambientit tuaj. Ndertimi I setit eshte me baze multistrade druri dhe hekur qe siguron dhe garanci te produktit. Kombinimi i ngjyrave eshte ne linjat moderne dhe me stil unik...

0 Review(s)
1 676€

Kendi Lukos është një shtesë fantastike për një shtëpi që kërkon diçka pak më ndryshe. Kend eshte i veshur me pëlhurë bruz mikrofibre, mbushje shauma, strukture druri, kembe druri! Permasat: 305 * 250 * 100 cm

0 Review(s)
1 800€

Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, seti ULTRA siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar.

0 Review(s)
1 806€

Zgjidhni me te miren per ambientet tuaja !!! Lekure 100 %,Kembet inoks,Strukture multistrat druri,Mbushja me shauma,Permasat 210 * 100 cm ,Me hapje ,per te perfituar komoditetin maksimal.

0 Review(s)
1 980€

Seti Delux eshte I kompozuar ne set 3+3+1

0 Review(s)
2 062€

Kendi Versace ,nje kend komod ,modern ,zgjedhja e duhur per nje ndryshim total ne ambientin tuaj. Copa qe eshte perdorur eshte mikrofiber e cila eshte shume e lehte ne pastrim dhe antialergjike. Mbushja me shauma. Permasat e kendit jane 315 * 240.

0 Review(s)
Showing 46 - 60 of 67 items