Kënde 

per page
749€ 1 200€

Jetegjatesia ,komoditeti , si dhe dizajni mbreselenes ,jane ato c'ka e karakterizojne Kendin tone Primavera ! Struktura,Multistrat druriCope, mikrofiberMbushja me shaumaPermasat , 295 * 195 cm

0 Review(s)
1 190€

Pajisni dhomën tuaj të ndenjes me stil të sofistikuar me këtë kend elegant. E ndertuar me një kornize të ngurte druri dhe këmbësh çeliku, është e mbështjellë me tapiceri kadifeje perfekte për estetikë joshës dhe bashkëkohore. 

0 Review(s)
1 220€

Kend Meduza ne permasen 310x250 cm , i pajisur me mekanizem hapje me Buton , port Usb per karikimin e telefonit tuaj , cope lehtesisht e pastrueshme dhe kembe druri . Kend luksoz , me linja elegante dhe kontemporane njekohesisht . Gjithcka qe ju duhet per zonen e dites . Zgjedhje qe bejne diferencen.

0 Review(s)
1 220€

Bëni një deklaratë në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar keta divan Blue me nje siluete elegante e theksuar nga nje pelhure mikrofiber cilesore dhe te bute e cila do te shtoj ndjenjen e rehatise dhe te luksit parizian ne hapsiren tuaj.

0 Review(s)
1 230€

Royal Blue Velvet  Do dashuroheni me shikim te pare me kete kend.

0 Review(s)
1 230€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar kendin Malta. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës me Kendin Malta dhe jepini nje pamje te personalizuar me ngjyrat dhe dizajnin qe disponon.

0 Review(s)
1 250€

Seti Lima eshte I kompozuar ne set 3+2 I veshur me cope antibakteriale dhe material fantastik per nje akomodim te rehatshem. seti perfshin poltronin I cili I jep nje imazh ndryshe ambientit tuaj. Ndertimi I setit eshte me baze multistrade druri qe siguron dhe garanci te produktit. Kombinimi i ngjyrave eshte ne linjat moderne dhe me stil unik qe do ta beje...

0 Review(s)
1 250€

Linjat e pastra dhe të forta të koleksionit tonë e bëjnë Kendin Aros një kënaqësi të menjëhershme. Kend Aros karakterizon nje dizajn danez, me këmbët metalike të lëmuara, mbështetëse të pasme dhe te ulësja, mbushje të rehatshme me shauma, dhe veshje mikrofiber antibakteriale dhe antialergjike, veti te cilat bashkojn me elegance linjat minimaliste moderne...

0 Review(s)
1 300€

Kendi Lux Brown me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Permasat: 300 * 200 * 105 cm

0 Review(s)
1 300€

Nje kend elegant , me cope mikrofiber ( lehtesisht te pastrueshem) , kombinimi i ngjyres sebashku me drurin e perdorur e bejne ate elegant , zgjedhjen perfekte per zonen tuaj Living . Cope mikrofiber, mbushja me shauma, strukture druri, kembe druri. Permasat: 300 * 300 * 105 cm

0 Review(s)
1 300€

Kendi VIP zgjedhja perfekte per ambientin tuaj. Kendi eshte i veshur me copen mikrofiber e cila eshte antibakteriale . Mbushja eshte  me shauma . Struktura eshte me multistrad druri. Pjese e kembeve eshte inoks. Permasat: 290 * 220 cm

0 Review(s)
1 375€

Seti Chester eshte I kompozuar ne set 3+3+1

0 Review(s)
1 375€

Kur deshiron kombinimin e klasikes dhe modernes ne nje ambient ky kend eshte I duhuri. Copa ekologjike  ofron nje tjeter kendveshtrim per ambientin tuaj. I ndertuar me multistrade druri , ky set do te ofroje jetgjatesi dhe garanci e cila do t’ju beje ta doni dhe me teper.

0 Review(s)
1 400€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar Kendin JERI. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës dhe jepini nje pamje te personalizuar me 23 ngjyrat qe disponojme.

0 Review(s)
1 400€

Bëni një deklaratë në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar keta divan te kuq me nje siluete femerore e theksuar nga nje pelhure mikrofiber cilesore dhe te bute e cila do te shtoj ndjenjen e rehatise dhe te luksit parizian ne hapsiren tuaj.

0 Review(s)
Showing 31 - 45 of 67 items