Kënde 

per page
850€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar Kendin Model Class. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës dhe jepini nje pamje te personalizuar me 23 ngjyrat qe disponojme.

0 Review(s)
965€

Kendi Fuba ka thyer limitet e imagjinates per te bere kontrastet ne sallonin tuaj. Copa ekologjike e cila te jep iden e lekures ofron nje tjeter kendveshtrim per ambientin tuaj dhe lehtesi ne pastrim. I ndertuar me multistrade druri dhe strukture metalike ky kend do te ofroje jetgjatesi dhe garanci e cila do t’ju beje ta doni dhe me teper.

0 Review(s)
970€ 1 152€

Kendi Juli zgjedhja perfekte per ambientin tuaj. Kendi eshte i veshur me copen mikrofiber e cila eshte antibakteriale . Mbushja eshte  me shauma . Struktura eshte me multistrad druri. Pjese e kembeve eshte inoks. Permasat: 310 * 220 cm.

0 Review(s)
977€

Bëni një deklaratë në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar keta divan rozë trëndafili me nje siluete femerore e theksuar nga nje pelhure mikrofiber cilesore dhe te bute e cila do te shtoj ndjenjen e rehatise dhe te luksit parizian ne hapsiren tuaj.

0 Review(s)
985€

Kend INA me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. 

0 Review(s)
1 000€

Eksploro çfarë po ndodh në botën e dizajnit përmes kësaj përzgjedhjeje të pjesëve të modës të krijuara nga markat e luksit të apasionuar pas artit, confortit dhe dizajnit. Kendi Living është një Kend me hapsira te bollshme me një dizajn modern dhe mikpritës.

0 Review(s)
1 000€

Kend Briana karakterizon nje dizajn danez qe bashkon me elegance linjat minimaliste moderne me funksionalitetin. Mbuluar me perfeksion nga nje pelhure gri te celet qe sjell elemente te harmonise dhe afinitetit ne hapsiren tuaj.

0 Review(s)
1 000€

Kend Frontera Kendi Frontera eshte nje nga stilet me te mira moderne qe do te sjell skelqim,eleganc dhe komoditet ne qendrimin tuaj te perditshem.

0 Review(s)
1 000€

Kendi Kent është një shtesë fantastike për një shtëpi që kërkon diçka atraktive dhe te guximshme. Kend eshte i veshur me pëlhurë te zeze mikrofibre dhe lekure ecopele te bardhe, mbushje shauma, strukture druri, kembe inoxi! Permasat: 280 * 180 * 100cm

0 Review(s)
1 000€

Kend Briana karakterizon nje dizajn danez qe bashkon me elegance linjat minimaliste moderne me funksionalitetin. Mbuluar me perfeksion nga nje pelhure gri Gravel qe sjell elemente te harmonise dhe afinitetit ne hapsiren tuaj.

0 Review(s)
1 040€

Eksploro çfarë po ndodh në botën e dizajnit përmes kësaj përzgjedhjeje të pjesëve të modës të krijuara nga markat e luksit të apasionuar pas artit, confortit dhe dizajnit. Kendi Conponibel është një Kend me hapsira te bollshme me një dizajn modern dhe mikpritës.

0 Review(s)
1 040€

Këndi Freedom ka detaje të veçantë të pëlhures antimakja, e cila është e butë në prekje duke shtuar natyrën e komodit të kendit. Komforti është siguruar falë mbushjes me shauma dhe fiako të vendosur ne brendesi te jasetekeve te medhenje qe disponon.

0 Review(s)
1 190€

Kend Xhuli sjell nje theks modern ne dhomen tuaj te ndenjes. Pervec estetikes ai bind me komoditet, ku ne saj  te mbështetjes se rregullueshme dhe jastekeve te medhenje dhe te bute siguron një eksperiencë të veçantë relaksimi!

0 Review(s)
1 190€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar një Kend Rozë Velvet. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës me Kendin Agros dhe jepini nje pamje te personalizuar me 23 ngjyrat qe disponojme.

0 Review(s)
1 190€

Një Kend elegant në material mikrofibre. Kombinimi i copes me drurin dhe ngjyra e perdorur ne te e bejne tepër elegante dhe definitivisht mund të transformojë çdo dhomë të gjallë!

0 Review(s)
Showing 16 - 30 of 67 items