Kënde 

per page
1 220€

Eksploro çfarë po ndodh në botën e dizajnit përmes kësaj përzgjedhjeje të pjesëve të modës të krijuara nga markat e luksit të apasionuar pas artit, confortit dhe dizajnit. Kendi Living është një Kend me hapsira te bollshme me një dizajn modern dhe mikpritës.

0 Review(s)
1 000€

Kend Briana karakterizon nje dizajn danez qe bashkon me elegance linjat minimaliste moderne me funksionalitetin. Mbuluar me perfeksion nga nje pelhure gri te celet qe sjell elemente te harmonise dhe afinitetit ne hapsiren tuaj.

0 Review(s)
1 250€

Linjat e pastra dhe të forta të koleksionit tonë e bëjnë Kendin Aros një kënaqësi të menjëhershme. Kend Aros karakterizon nje dizajn danez, me këmbët metalike të lëmuara, mbështetëse të pasme dhe te ulësja, mbushje të rehatshme me shauma, dhe veshje mikrofiber antibakteriale dhe antialergjike, veti te cilat bashkojn me elegance linjat minimaliste moderne...

0 Review(s)
1 105€

Trendi më i fundit në industrinë e brendshme duhet të jetë kadife. Ky Divan është një shtesë elegante në linjën tonë të divaneve, duke shfaqur të bukuren dhe luksozen.Forma e saj e tepruar dhe tapiceri ne Kadife te zeze i tejkalojnë kufijtë e kohës, duke e bërë atë një detaj të përsosur për hapësirat bashkëkohore.

0 Review(s)
1 230€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar kendin Malta. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës me Kendin Malta dhe jepini nje pamje te personalizuar me ngjyrat dhe dizajnin qe disponon.

0 Review(s)
390€ 420€

Një nga koleksionet tona më të gjithanshme ende vazhdon te mendoj per ju duke e bërë atë perfundimisht të adaptueshme nga te gjithe. Ne shtuam hapësirë të madhe për ruajtjen e sendeve nje shtrat komod (150*200)cm, e paisem me jasteke dhe mekanizem te levizshem tek pjesa e qafes per nje qendueshmeri ne pozicion te persosur. Edhe më e mira, dizajni i tij...

0 Review(s)
550€

Sara është një divan komod dhe prej kadifeje, ideale për momente relaksuese. Sara ka një formë klasike që përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo lloj ambjenti dhe me siguri edhe tuajen. Ulesja e saj e gjerë dhe mbështetëset te mbushura me fiako ju ftojne te kaloni momente clodhese mbi te.

0 Review(s)
550€

Sara është një divan komod dhe prej kadifeje, ideale për momente relaksuese. Sara ka një formë klasike që përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo lloj ambjenti dhe me siguri edhe tuajen. Ulesja e saj e gjerë dhe mbështetëset te mbushura me fiako ju ftojne te kaloni momente clodhese mbi te. 

0 Review(s)
180€

Karla është një kolltuk qe behte edhe nje shtrat praktik. Mekanizmi i brendshëm i tij ju lejon të hapni lehtë rrjetin e fshehur brenda kolltukut, në mënyrë që ta transformoni atë në një shtra.

0 Review(s)
700€ 1 040€

Këndi Freedom ka detaje të veçantë të pëlhures antimakja, e cila është e butë në prekje duke shtuar natyrën e komodit të kendit. Komforti është siguruar falë mbushjes me shauma dhe fiako të vendosur ne brendesi te jasetekeve te medhenje qe disponon.

0 Review(s)
1 040€

Eksploro çfarë po ndodh në botën e dizajnit përmes kësaj përzgjedhjeje të pjesëve të modës të krijuara nga markat e luksit të apasionuar pas artit, confortit dhe dizajnit. Kendi Conponibel është një Kend me hapsira te bollshme me një dizajn modern dhe mikpritës.

0 Review(s)
390€ 420€

Një nga koleksionet tona më të gjithanshme ende vazhdon te mendoj per ju duke e bërë atë perfundimisht të adaptueshme nga te gjithe. Ne shtuam hapësirë të madhe për ruajtjen e sendeve nje shtrat komod (150*200)cm, e paisem me jasteke dhe mekanizem te levizshem tek pjesa e qafes per nje qendueshmeri ne pozicion te persosur. Edhe më e mira, dizajni i tij...

0 Review(s)
406€

Gea është një divan qe behte edhe nje shtrat praktik. Mekanizmi i brendshëm i Gea-s ju lejon të hapni lehtë rrjetin e fshehur brenda divanit, në mënyrë që ta transformoni atë në një shtrat, për më tepër mbështetësja fsheh një derë praktike dhe të rehatshme per jastëket. Permasat : 220 * 99 cm

0 Review(s)
1 400€

Bëni një deklaratë te forte në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar Kendin JERI. Pushoni monotoni në dhomën tuaj të jetesës dhe jepini nje pamje te personalizuar me 23 ngjyrat qe disponojme.

0 Review(s)
1 220€

Bëni një deklaratë në dhomën tuaj të jetesës duke shtuar keta divan Blue me nje siluete elegante e theksuar nga nje pelhure mikrofiber cilesore dhe te bute e cila do te shtoj ndjenjen e rehatise dhe te luksit parizian ne hapsiren tuaj.

0 Review(s)
Showing 1 - 15 of 58 items