Soxhorno 

per page
440€ 489€

Soxhorno Sofia e pajisur me dyer kornizash dhe doreza të hollë me efekt druri që përfundojë në ngjyrën e strukturës. Bazë me dy sirtarë të mëdhenj dhe nje dyer të gjate qelqi me 4 rafte xhami.

0 Review(s)
340€ 375€

Moderne, pothuajse minimaliste, Skema është njesia televizive që di të mashtrojë thjeshtësinë. Skema është projektuar për të akomoduar çdo lloj televiziori, si dhe korniza, vazo dhe zbukurime të tjera, ndërsa njësitë e larta të murit, me shkëlqim të bardhë, me hapje të përkulshme, punojnë gjithashtu si librari dhe mbajtës të sendeve tuaja te preferuara.

0 Review(s)
313€ 348€

Njesia televizive Pegaso në versionin e ri me ngjyrë Olmo natyrale të kombinuar me të bardhë me shkëlqim, karakterizohet nga shumë module të mbyllura që alternojnë ne menyre te përkryer me kabinete të vogla dhe rafte, për të siguruar hapësirën tuaj të re, të freskët dhe funksionale me simetri te perkryer.

0 Review(s)
360€ 398€

Soxhorno Laura eshte njesia e murit e pajisur me hapsire televizive me sirtare te mbyllur dhe rafte te hapura, një kombinim i dinamizmit dhe funksionalitetit në një zgjidhje të vetme. Dorezat janë të kromuara.  

0 Review(s)
280€ 310€

Soxhorno Gulia 2 karakterizohet nga kombinimi i esencës së drurit dhe saktësinë e se bardhes te cilat sebashku krijuan komoditetin dhe stil per dhomen tuaj te ndenjes. Me nje menyre hapjeje teper delikate dhe fine (push-pull), ju vetëm duhet të shtypni atë haptazi për të hapur atë.

0 Review(s)
320€

Nje tavoline me detaje dhe hapsira per vendosjen e televizorit dhe jo vetem. E Projektuar per nje lojshmeri ambjentesh. Disponojn edhe sirtare per akoma me teper komoditet.

0 Review(s)
265€

Dizajni perfekt dhe materialet miqësore ndaj mjedisit janë të kombinuara në mënyrë të përkryer në stilin Rustic. Përgatitur nga druri i pishave të ngurta dhe hekuri, janë kombinimi perfekt për të nxjerrë në pah dhe zbuluar nyjet dhe përsosmëritë natyrore të drurit që e bëjnë secilën copë unike ne llojin e vete.

0 Review(s)
230€

Soxhorno Gemini White me linja mjaft elegante dhe e pershtatshme per hapsira te vogla. Gjithashtu ju krijon hapsira dhe mundesi per vendosjen e sendeve tuaja ne sirtaret e vegjel qe disponon.

0 Review(s)
1 470€

Soxhorno Kontemporana nje përbërje e rafinuar dhe elegante në gri me portokalli me lustër, e përdorur edhe për njësitë e dhomave të ndenjes, hapësira ku muri është i pajisur me elementë të pezulluar me rafte dhe sirtare me ngjyra trendy.

0 Review(s)
270€

Sistemi modern i ruajtjes së murit në njësinë televizive, dizenjuar per ambjente klasike dhe moderne. E perbere nga akrilik me siperfaqe xhami i paisur me tre sirtare te bollshem.

0 Review(s)
190€

Nje tavoline me detaje dhe hapsira per vendosjen e televizorit po dhe jo vetem.E Projektuar per nje lojshmeri ambjentesh. 

0 Review(s)
198€

Tavoline Televizori, nje përbërje e rafinuar dhe elegante me lustër dhe shkëlqim, e përdorur edhe për njësitë e dhomave të ndenjes, hapësira ku muri është i pajisur me elementë të pezulluar dhe sirtare me ngjyrë bezhëse me shkëlqim.

0 Review(s)
198€

Tavolina Televizorit eshte nje përbërje e rafinuar dhe elegante me lustër dhe shkëlqim, e përdorur edhe për njësitë e dhomave të ndenjes, hapësira ku muri është i pajisur me elementë të pezulluar dhe sirtare me ngjyrë bezhëse me shkëlqim. E perbere nga akrilik me siperfaqe xhami.

0 Review(s)
240€

MARTEEfekti natyror i drurit, dhe e bardhe ne matt.Dhoma juaj e jetesës kompletohet me se miri me Soxhornon Marte e ndertuar me nje kolonë të djathtë ose ne te majte e aftë për të kombinuar ndarje të hapura, rafte dhe hapësira të mbyllura. Mbyllja e sirtarëve është e amortizuar ku kabineti dhe kolona janë të pajisura me një raft të lëvizshëm të brendshëm.

0 Review(s)
524€

Seti NERO GREY nje shtese e bukur per dhomen tuaj te ndenjes! Te nderutara me kembe druri dhe suprine xham i temperuar!

0 Review(s)
Showing 1 - 15 of 30 items